Domy bliźniacze

Poznań - Osiedle Kameralne II

Domy jednorodzinne

Poznań - Osiedle Kameralne II

Domy jednorodzinne

Poznań - Os. Kameralne II

Domy jednorodzinne

Poznań- Os. Kameralne II

Domy Poznań Os. Kameralne II Opis inwestycji

Zalety inwestycji

  • bliskość do Centrum Poznania
  • podwójne ściany od strony sąsiedniego budynku
  • pełna wysokość w pomieszczeniach na piętrze
  • utwardzone drogi, oświetlenie uliczne, zadaszone i wykończone tarasy, podjazd
  • duży ogród za domem
  • pełne media z kanalizacją miejską
  • pomagamy w uzyskaniu kredytu i sprzedaży poprzedniego mieszkania lub domu
  • przy zakupie nie obowiązuje 2% podatek od czynności cywilnoprawnych (PCC).
  • specjalne warunki kredytowania naszych inwestycji - dowiedz się więcej

Osiedle zlokalizowane jest w Poznaniu w klimatycznej, willowej dzielnicy Szczepankowo, przy ul. Gospodarskiej. W sąsiedztwie znajduje się nowa zabudowa mieszkaniowa oraz lokalne centrum z zespołem szkół, służbą zdrowia, pocztą, bankami, licznymi sklepami i dużymi dyskontami spożywczymi. Nieco dalej zlokalizowane jest centrum handlowo – usługowe: M1, Ikea i Cinema City- Kinepolis. Przy osiedlu znajduje się przystanek autobusowy miejskiej linii nr 54, 62 i 244 kursujący do ronda Rataje. Lokalizacja umożliwia szybki dojazd do centrum Poznania. Szybko można też wjechać na autostradę A2, którą razem z trasą S11, można traktować jako obwodnicę Poznania.

Osiedle stanowić będzie kompleks prawie czterdziestu budynków z utwardzonymi drogami i oświetleniem. Proponujemy nowe projekty domów wolnostojących z garażami, o atrakcyjnej stylizacji z elementami drewna i cegły. Część została już wybudowana i jest zamieszkała. Kolejna jest w budowie. Oferowane nowe domy wolnostojące z garażami dobudowanymi do budynku, zaprojektowane zostały w kilku wersjach, o zróżnicowanych powierzchniach od 104 do 120 m.kw. Poza nią posiadają około 15 m.kw nad garażem, które można wykorzystać na cele magazynowe. Domy są przestronne i funkcjonalne, z dużą ilością światła w pomieszczeniach i z pełną wysokością pomieszczeń na piętrze. Projektowane były jako cztero lub pięcio-pokojowe, jednak z możliwością zmiany układu pomieszczeń. Wysoka jakość materiałów i energooszczędność gwarantują niskie koszty eksploatacji. Dodatkowy atut to brak czynszu i wspólnoty, dzięki pełnej własności działki i domu.

Wszystkie garaże wybudowane są bezpośrednio przy bocznej granicy działki, a jednocześnie połączone z domem. Na sąsiedniej działce zabudowa odpowiada lustrzanemu odbiciu, tak, że garaże usytuowane są obok siebie. Każdy posiada własne, oddzielne ściany nośne. Dzięki tej zasadzie uzyskano ładny, duży ogród za domem. Całość w atrakcyjnej i bardzo konkurencyjnej cenie, nawet w stosunku do ceny poznańskich apartamentów.

Kupując dom w naszej firmie mają Państwo możliwość skorzystania z przygotowanego programu Mieszkanie dla Młodych.

 

Standard wykonania domów
Budowane domy posiadają pełne wykończenie z zewnątrz, między innymi pomalowaną elewację, dach kryty dachówką z opierzeniem i rynnami, opaskę przy budynku, chodnik, taras oraz schody. Wewnątrz domów ściany i sufity wykończone są tynkiem, podłogi posadzkami, wykonane są kompletne instalacje: centralnego ogrzewania z piecem i grzejnikami, elektryczna, wodno – kanalizacyjna, radiowo – telewizyjna, telefoniczna i domofonowa. Schody na piętro wymagają jedynie okładzin. Budynki są wyjątkowo energooszczędne, dzięki ociepleniu grubą warstwą styropianu oraz wełną mineralną. Każdy dom przystosowany jest do montażu kominka w pokoju dziennym.